O systému

Proč zvolit rezervační systém BOOFIT?

Naše filosofie

Chceme umožnit všem poskytovatelům skupinových cvičení či aktivit začít obratem využívat software pro online objednávání klientů v podobě webové služby, tedy bez nutnosti koupě a instalace softwaru.

Specializace

Narozdíl od řady univerzálních řešení online rezervací se snažíme jít cestou specializace a nabídnout propracovaný systém respektující specifika online objednávek na skupinové aktivity. S touto problematikou máme více než 15 let zkušeností.

Cenová dostupnost

Cenová dostupnost pro opravdu každého je jednou z našich priorit a díky unikátnímu reklamnímu modulu vám můžeme nabídnout rezervační systém s celkovým měsíčními náklady 0 Kč nebo naopak s finančním bonusem pro vás. Seznamte se principem fungování reklamního modulu a projděte si naše férové cenové tarify.

Komu je systém určen?

Rezervační systém BOOFIT je vhodný jak pro instruktory a osobní trenéry na volné noze, tak pro velké řetězce fit studií. Na velikosti nezáleží. Nabízíme profesionální a škálovatelné řešení, které se vám přizpůsobí.

Nové funkce na přání

Rezervační systém BOOFIT se neustále vyvíjí v souladu s přáními a požadavky zákazníků. Bude-li vám v rezervačním systému cokoli scházet, pokusíme se vám v integraci nových funkcí vyjít maximálně vstříc.

BOOFIT nebo vlastní řešení?

  • časové či finanční náklady na vývoj vlastního software a nutné úpravy v čase mnohonásobně překročí cenu pronájmu existujícího řešení
  • neobjevujte objevené, vyberte si službu, která splní vaše požadavky, a věnujte energii rozvoji svého businessu v dalších aspektech
  • nemusíte řešit hosting, zálohování dat, technické problémy
  • na vývoji rezervačního systému neustále pracujeme a sledujeme nové technologické trendy, cena rozvoje a údržby systému je zahrnuta v měsíčním paušálu

Možnosti využití

Nedokážete z kapacitních důvodů uspokojit všechny zájemce o vámi nabízené aktivity?
Poskytněte klientům uživatelsky přívětivý objednávkový systém, navíc získáte možnost efektivně řešit náhradnické rezervace.
Řešíte problémy s klienty, kteří se neodhlásí včas?
Nabízíme možnost si hříšníky jen evidovat nebo jim přímo strhávat kredit. Systém to udělá za vás - víme, že není příjemné přivítat klienta se slovy „Na permanentce vám musíme škrtnout ještě jeden vstup za neomluvenou neúčast minulý týden.“
Máte málo klientů a některé lekce se nekonají z důvodu nízkého počtu přihlášených?
Nemusíte všechny klienty obesílat smskou v případě zrušení lekce, dejte jim to vědět prostřednictvím rezervačního systému.
Stále řešíte objednávky po telefonu? Co když se vám klienti občas nedovolají?
Ušetříme vám čas strávený vyřizováním telefonických objednávek, klienti se budou moci přihlásit 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.
Používáte papírovou evidenci objednávek?
Vyměňte ji za moderní a přehlednější řešení, kde přesně víte, kdo, kdy a kterou akci provedl (zapsal objednávku, zrušil rezervaci, kdy systém přidělil místo náhradníkovi, ...)

Chci vyzkoušetChci objednat