Affiliate program

Zapojte se do affiliate programu rezervačního systému BOOFIT - doporučte rezervační systém svým známým, trenérům, instruktorům / vedoucím skupinových cvičení nebo ve vašem oblíbeném fitku, sdílejte na sociálních sítích.

Podmínky affiliate programu

Odměna

Za každé doporučení, které skončí objednávkou, získáváte automaticky 500 Kč. Za každou desátou závaznou objednávku (alespoň tarif MINI) získáváte bonus 2000 Kč.

Bonus pro doporučené fit studio

Každé fit studio, které doporučíte, získá první měsíc užívání rezervačního systému zdarma.

Možné formy spolupráce

  • Sdílení odkazu - email, web, sociální sítě
  • Věnujete se vzdělávání instruktorů, komunikaci s fit studii a podobně? Připravíme pro vás vhodnou prezentaci rezervačního systému BOOFIT ve formě video nebo textové prezentace, elektronické vizitky a další materiály.
  • Dalším možnostem spolupráce jsme otevřeni.

Jak se obratem zapojit

Na email info@rezervacni-system.net pošlete zprávu s předmětem Affiliate program. Do zprávy uveďte své jméno a číslo bankovního účtu, na které má být vyplacena odměna. Odměna se vyplácí ihned po obdržení předplatného od doporučeného fit studia.

Potřebujete více informací k affiliate programu? Neváhejte a ozvěte se na email info@rezervacni-system.net nebo zavolejte na +420775051120. Společně naplánujeme nejvhodnější formu spolupráce.

Materiály k prezentaci rezervačního systému BOOFIT

Logo:

Odkaz ke sdílení:
http://www.rezervacni-system.net?utm_source=affiliate

Sdílej na Facebooku:

Praktické formality

Dejte zájemcům vědět, aby Vás uvedli jako doporučujícího (podmínka pro vyplacení odměny), získají navíc měsíc provozu rezervačního systému zdarma.